Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki monitoring do domu?

Utworzony przez kajek, 1 października 2014 r. o 06:49
Bardzo ciekawy jest ten blog. Polecam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam monitoring od JBP HD Camera a konkretnie model KZ5 obrotowy. Jakoś obrazu w HD 720p, detekcja ruchu z alarmem oraz dzięki funkcji ONVIF możliwośc pdołączenia tych kamer pod rejestrator, natomiast gdy nie chemy to mają pamięć wbudowaną z możliwością jej poszerzenia do 64GB. Cena również na prawdę fajna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja musiałam kamerę kupić do domu w związku z moim dzieckiem. Szybko chciałam po ciąży wrócić do pracy i mimo że synek zostawał ze sprawdzoną nianią to i tak chciałam mieć jeszcze dodatkowo na niego oko. Poza tym, kamerkę mam z głośnikiem więc też mogłam nawet z maluchem z pracy porozmawiać trochę, co jego uspokaja i też mnie. Co do kwestii technicznych to kamerę mam NV 400 -orllo.pl/kamera-ip-wifi-nv400-pro.html. Dość tani wariant ale na moje potrzeby w zupełności wystarcza. Działa bezprzewodowo, tylko na początku przy pierwszym podłączeniu trzeba podpiąć pod router na chwilę, żeby ustawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś może coś powiedzieć o firmie ***elektroautomatyka.info/pl. brat poleca, może ktoś jeszcze korzystał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozwnież polecam kamery orllo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kamerę to się zdecydowałem niedawno po tym jak się włamali mi do firmy. Mam coś takiego jak NV 600 Pro od Orllo (dokładnie ten model -orllo.pl/kamera-ip-wifi-nv600-pro.html). W tej kamerce na pewno na duży plus jest jakość obrazu, jest HD do 960 p i to rzeczywiście robi różnicę. Działa w trybie nocnym, głowica jest obrotowa i faktycznie daje szeroki kąt widzenia, można to zamontować w dowolnym miejscu czy to na ścianie czy na suficie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do biura kupiłem kamerkę mikavi ye2 360, ona ma taką opcje ze jak wykryje jakiś ruch to robi zdjęcia i od razu przesyła na telefon, robiismy próby i faktycznie sprawdza się to bardzo dobrze, koszt niewielki a warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzaj systemu jest uzależniony od twoich potrzeb. ja mam kilka kamer na posesję i czujki na oknach i w przedpokoju. centala tez wisi w przedpokoju. wtedy mam 30 sekund na wspianie kodu, w przeciwnym razie właczy się alarm. cały sprzet kupowałem tutaj ***s://ealarmy.com.pl/ i jestem zadowolony. do tej pory nie miałem zadnych prolemów jesli chodzi o  bezawaryjnosć ;) i jestem zadowolony. do tej pory nie miałem zadnych prolemów jesli chodzi o  bezawaryjnosć ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi do mieszkania aż taka duża technologia nie jest potrzebna, tym bardziej że ta kamerka mikavi się w zupełności sprawdza i też wydatek nie jest aż tak ogromny, super jak się gdzieś wyjeżdża bo jest dobry pogląd, wykrywa nagły ruch i wysyła zdjecie na tel jakby coś się działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam ***eye-sec.pl. tanio, profesjonalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasza firma chętnie doradzi i zajmie się wykonaniem instalacji: ***s://techsecure.pl/oferta zapraszamy do kontaktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli znasz się troszkę na tym to możesz kupić wszystko osobno - kamery, rejestrator, ew. switch do kamer, wtedy może wyjść troszkę taniej. A jeśli nie to kup gotowy zestaw w jakimś sklepie stacjonarnym albo w internetowym (np. Fonex), tam pewnie Ci doradzą co wybrać. Radziłabym omijać portale, gdzie sprzedają osoby prywatne, bo można trafić na jakiś sprzęt firmy "kogucik", który będzie zachwalany w niebiosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Натяжные потолки Стерлитамак
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to tylko kamery IP, bo łatwo zrobisz kopie zapasowe, nie ma problemu z jakością obrazu, ani z kontrolą. Montaż prosty, praktycznie w dowolnym, nawet trudniejszym do obsługi obiekcie. Niektóre kamery teraz wykonują w bardzo dyskretny sposób, co też bardzo wiele znaczy, chociażby przy domowych zastosowaniach, bardziej szpiegowskich. To jest sklep, z którego korzystałem .virtualeye pl/ we własnej inwestycji. Samodzielnie ogarniałem montaż, ale jak nie masz umiejętności to ci coś podpowiedzą na pewno.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szukasz sprzętu do domu inteligentnego i chcesz wykorzystywać odnawialne źródła energii to bogaty wybór jest dostępny w ofercie ***s://***virtualeye.pl/ . Myślę, że na spokojnie możesz tam zerknąć i szukać dla siebie dobrych propozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...